700 VA, 490 W, класичний лінійно-інтерактивний, апроксимована синусоїда, Кількість виходів: 2/-, Кількість АКБ: 1, Час роботи з макс. навант.: ~ 15 - 20 min , Вага: 6,1 kg
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип монтажа | В стойку/напольный |
| Технические характеристики | |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 295 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Высота | 140 мм |
| Вес | 6.1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 091 ₴
