Матеріал:Гума+Тканина, одностороння, Сумісність з лазерною мишею, Сумісність з оптичною мишею, 250x210x3 mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Страна производитель | Китай |
| Материал поверхности | Резина, Ткань |
| Цвет | Черный |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 77 ₴
